Rudolf Kargl
(Wien 1878-1942 Mödling) Badgastein, signiert unten rechts: R. Kargl, Aquarell auf Papier, ca. 21 x 29 cm, Lichtrand, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
30.08.2018 - 16:41
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Rudolf Kargl
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 30.08.2018 - 16:41 |
Prohlídka: | 24.08. - 30.08.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: