Brillant Diamant Ring zus. ca. 1,60 ct
Rosegold/Weißgold 585, Brillanten, Altschliffdiamanten, RW 68, 10,6 gøg10
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
30.08.2018 - 11:44
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 30.08.2018 - 11:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.08. - 30.08.2018 |