Svoboda Jaroslav (1914 - 1990)
Váza, sklo kouřové, foukané a broušené, signováno a datováno Svoboda sr 85, výška 15 cm (Zí)
22.09.2018 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |