Brillant/Diamant Damenring
Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,50 ct, Achtkantdiamanten zusammen ca. 0,30 ct, RW 58, 3,6 g øG3
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
04.09.2017 - 15:10
- Vyvolávací cena:
Brillant/Diamant Damenring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.09.2017 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.08. - 30.08.2017 |