Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)
Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 17,5 x 9 cm, poškozeno (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |