Ščerbakov Jiří (Hradec Králové 1926 - 2007)
Ratibořice, signováno vpravo dole tužkou J. Ščerbakov, akvarel/papír, 41 x 56 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |