Jandová Ludmila (Osík 1938 - 2008)
Genesis, soubor 7 grafických listů, všechny listy signovány tužkou L. Jandová a číslovány 13/15, suchá jehla/papír, 19 x 19 cm, některé listy lehce poškozeny; Konvolut 5 grafických listů; Gloria, signováno tužkou L. Jandová, kolorovaný linoryt/papír, 14 x 5,5 cm, podlepené okraje; Ukřižovaný, signováno tužkou L. Jandová, suchá jehla/papír částečně fixovaný na paspartu, 9,5 x 6,5 cm; Kristus nesoucí kříž, nesignováno, suchá jehla/papír, 7,5 x 15 cm, oříznuté a podlepené okraje; Bez názvu, nesignováno, suchá jehla/papír, 7,5 x 15 cm, oříznuté a podlepené okraje; Golgota, signováno a datováno Jandová 65, suchá jehla/papír, 7,5 x 15 cm, podlepené okraje (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |