Janeček Ota (Pardubičky 1919 - 1996 Praha)
Krajina, signováno a datováno vpravo dole tužkou Ota Janeček III 1983, pastel/papír fixovaný na podkladovém plátně, 19 x 22 cm, sklo, rám (Šm)
Konzultováno s Ing. Tomášem Janečkem, synem autora Zařazeno do soupisu autorova díla pod číslem 9183
22.09.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |