Pocta Aloisi Senefelderovi
Pocta Aloisi Senefelderovi; soubor osmi grafických listů v původních deskách, předmluva František Dvořák, náklad 100 číslovaných exemplářů, vydala Galerie Platýz, Praha 1973, obsahuje tyto listy: Jan Bauch, Homér, signováno dole uprostřed tužkou Jan Bauch, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, litografie s podtiskem/papír, 41 x 30,5 cm; František Gross, Bojovník, signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Gross 73, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, barevná litografie/papír, 39 x 25,5 cm; Kamil Lhoták, Patent v krajině s balonem, signováno a datováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 1973, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, litografie s podtiskem/papír, 42,5 x 28 cm; Václav Sivko, Strom, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Sivko 73, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, barevná litografie/papír, 42,5 x 28 cm; Zdeněk Sklenář, Zátiší, číslováno, signováno a datováno dole uprostřed tužkou 37/100 Sklenář 73, barevná litografie/papír, 40,5 x 30 cm; Vladimír Suchánek, Padlý anděl, signováno dole uprostřed tužkou Vlad. Suchánek, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, barevná litografie/papír, 39,5 x 30 cm; Karel Vysušil, Trojice, číslováno, signováno a datováno dole uprostřed tužkou 37/100 K. Vysušil 73, barevná litografie/papír, 40 x 30 cm; Jan Zrzavý, Ověnčená hlava, signováno vpravo dole tužkou Zrzavý Jan, vlevo dole číslováno tužkou 37/100, litografie/papír, 35 x 27 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Pocta Aloisi Senefelderovi
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |