Jíra Josef (Turnov 1929 - 2005 Malá Skála)
Píseň písní III, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Jíra 73, vlevo dole signováno a datováno s věnováním J. Jíra 98, suchá jehla s monotypem/papír, 19,5 x 30 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |