Bauch Jan (Praha 1898 - 1995 Praha)
Kalvárie, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jan Bauch 42, vlevo dole číslováno tužkou 134/500, barevná litografie/papír, 46 x 31 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |