Konvolut 4 listů
Konvolut 4 listů; Mezřický Jiří (Kolín 1939), Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jirka 1970, litografie/papír, 23 x 18 cm; Mezřický Jiří (Kolín 1939), Bez názvu, signováno a datováno vlevo dole Jirka A.D. 1967, akvarel/papír, 4 x 45 cm; Pravděpodobně rakouský malíř 2. pol. 20. století, Bez názvu, akvarel/papír, 37,5 x 49 cm; Pravděpodobně rakouský malíř 2. pol. 20. století, Bez názvu, kombinovaná grafická technika/papír, 34,5 x 39,5 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Konvolut 4 listů
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |