Konvolut 5 grafických listů
Konvolut 5 grafických listů; Liesler Josef (Vidolice 1912 - 2005 Praha), Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Liesler 45, vlevo dole číslováno 19/30, lept/papír, 15,5 x 24 cm; Konůpek Jan (Mladá Boleslav 1883 - 1950 Praha), Bez názvu, monogramováno vlevo dole tužkou Kpk, lept/papír, 27,5 x 20 cm; Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha), Městské zákoutí, signováno vpravo dole tužkou Jar. Stretti - Zamponi, vlevo dole popsáno tužkou imp., barevný lept/papír, 1,5 x 16,5 cm; Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha), Z Podkrkonoší (Vysoké nad Jizerou), signováno vpravo dole tužkou Jar. Stretti - Zamponi, barevný lept/papír, 17,5 x 21,5 cm; Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha), Corte nuova, signováno vpravo dole tužkou Jar. Stretti - Zamponi, vlevo dole nečitelně popsáno a datováno 1959, barevný lept/papír, 34 x 28 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Konvolut 5 grafických listů
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |