Brož Leo (Praha 1891)
Dva muži, monogramováno a datováno vlevo dole LB 1915, vlevo dole popsáno tužkou Kolomyja, kombinovaná technika/papír fixovaný na kartonu, 11 x 14,5 cm (výřez pasparty), lehce poškozená pasparta, sklo (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Brož Leo (Praha 1891)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |