Larsen Oscar (Vídeň 1882 - 1977 Vídeň)
Konvolut 4 listů; Figurální studie, signováno vpravo dole O. Larsen, pastel/papír, 12 x 20 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám; Ukřižování, signováno vpravo dole O. Larsen, kombinovaná technika/papír fixovaný na kartonu, 17 x 11,5 cm (výřez pasparty), pasparta; Studie mužského aktu, signováno a datováno vpravo dole Oscar Larsen 1921, tužka/papír fixovaný na kartonu, 12 x 7 cm, pasparta, sklo, poškozený rám; Objetí, signováno a datováno vpravo dole Oscar Larsen 1904, tužka a tuš/papír fiuxovaný na kartonu, 12,5 x 13 cm (výřešz pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |