Pravděpodobně rakouský malíř 1. třetiny 20. století
Na bojišti první světové války, signováno vpravo dole nečitelně, vlevo dole popsáno Tochatorijsk, kvaš/papír fixovaný na podkladovém papíře, 21,5 x 29,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
Obraz zachycuje s největší pravděpodobností ukrajinský Chartorijsk, kde probíhaly boje v roce 1915
Děkujeme Zdeňku Špitálníkovi z Vojenského historického ústavu za odbornou pomoc při katalogizaci díla
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |