Zoubek Olbram (Praha 1926 - 2017 Praha)
Zápas Jakuba s Jakubem, nedatováno (1970), olověný reliéf se zlacením, 35 x 35 cm, lehce poškozeno (Šm)
Děkujeme PhDr. Polaně Bregantové za laskavou pomoc při katalogizaci díla
Pravost díla ověřil Nadační fond Kmentová Zoubek
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |