Pešicová Jaroslava (1935 - 2015)
Pomona, signováno a datováno vpravo dole Pešicová 88, olej/plátno, 169,5 x 190 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Reprodukováno:
Slovník českých a slovenských výtvarných umělců, díl XI., Ostrava 2003, str. 13
Kybalová L. Petrová E., Jaroslava Pešicová, Praha 2013, str. 150
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 100.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Reprodukováno:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |