Kopecký Bohdan (Litomyšl 1928 - 2010 Litomyšl)
Bez názvu, signováno a datováno vlevo dole B. Kopecký 71, olej/karton, 25 x 34,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |