Slavíček Jan (Praha 1900 - 1970 Praha)
Pohled na Prahu, signováno a datováno vlevo dole J. Slavíček 1965/XI, olej/plátno, 64,5 x 80,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |