Sutnar Ladislav (Plzeň 1897-1976 New York)
Venuše, signováno a datováno vpravo dole Ladislav Sutnar 64, akryl/masonit, 109,5 x 180 cm, restaurováno, rám (Šm) Provenience: Sbírka Radoslava a Elaine Sutnarových
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 750.000,-
CZK 1.000.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 750.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |