Holan Karel (Praha 1893 – 1953 Praha)
Na periferii, signováno a datováno vpravo dole K. Holan 42, olej/překližka, 33 x 41 cm, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Must de Cartier Armbanduhr
- Felix Meseck
- Berndorf - Kaffeekännchen und Gießer,
- Seiko, Meister Anker und Airking