Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Jedna hruška zelená, jedna žlutočervená a půl jablka červeného, signováno a datováno vlevo dole V. Špála 41, na napínacím rámu číslo autorova soupisu ((1431)), olej/plátno, 21 x 28,5 cm lehce poškozený rám (Šm) Obraz je uveden v autorově soupisu díla pod číslem 1431
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 320.000,-
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |