Novák Václav Vojtěch (Semily 1901 - 1969 Jindřichův Hradec)
Letní krajina, signováno a datováno V V. Novák 46 (?), olej/plátno, 30,5 x 81,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |