Mareček Bohumil (Praha 1884 - 1962 Praha)
Dívka s květy, signováno vpravo nahoře B. Mareček, olej/plátno, 49 x 39 cm, lehce poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |