Serger Frederick (1889 - 1965)
Tři králové, signováno vpravo dole Serger, olej/plátno, 62,5 x 76 cm, rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |