Kvíčala Čeněk (Praha 1890 - 1956 Praha)
Z lomu na Plešivci (Pohled na České středohoří), signováno a datováno vpravo dole Čeněk Kvíčala 51, olej/sololit, 80 x 99 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |