Soltész Zoltán (1909 - 1990)
Zima, signováno vpravo dole azbukou Šoltes a datováno 937, olej/plátno, 64 x 79,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Soltész Zoltán (1909 - 1990)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |