Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)
Kytice ve váze, signováno vpravo dole tužkou Ant. Hudeček, olej/papír, 62,5 x 91,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |