Alois Hernick
(Wien 1870-1939) Sommerblüte, handsigniert A. Hernick, Öl/Leinwand doubliert 55 x 68,5 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
04.09.2017 - 16:16
- Vyvolávací cena:
Alois Hernick
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.09.2017 - 16:16 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.08. - 30.08.2017 |