Altschliffbrillantsolitär ca. 0,50 ct
Damenring, Weißgold 750, RW 54, 1,6 g, Gebrauchsspurenøg2
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
03.10.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.10.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.09. - 02.10.2018 |