Tablett
Silber 800, Maße ca. 37 x 26 cm 676,4 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, angelaufenøx
03.10.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Tablett
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.10.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 14.09. - 02.10.2018 |