Čermák Richard (Praha 1961)
Codex Gigas
sklo rubínové, tavené ve formě, leštěné v kyselině, sign. a dat. Čermák 08, 59 x 56,5 x 15 cm (Zí)
Richard Čermák studoval VŠUP v Praze u prof. Stanislava Libenského a Jaroslava Svobody, absolvoval v roce 1989. Pracuje především technikou tavené plastiky. V poslední době je jeho tvorba výrazně tvarově zjednodušená a směřuje k monumentálnímu pojetí plastiky.
20.10.2016 - 20:00
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 160.000,-
Čermák Richard (Praha 1961)
Codex Gigas
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 20.10.2016 - 20:00 |
Místo konání aukce: | "Soho" Podolské nábřeží 1, Praha 4 |
Prohlídka: | 08.10. - 20.10.2016 |