Song Mi Kim (Busan Korea 1972)
Čekám na krokodýla (žlutá váza)
sklo žluté, foukané do drátěné formy, broušené, sign. a dat. 2008 Somg Mi Kim, výška 52 cm, průměr 17 cm (Zí)
20.10.2016 - 20:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 20.10.2016 - 20:00 |
Místo konání aukce: | "Soho" Podolské nábřeží 1, Praha 4 |
Prohlídka: | 08.10. - 20.10.2016 |