Eliáš Bohumil (Nasobůrky 1937 - 2005 Praha)
Okna do krajiny
sklo čiré, malované, nalepené písky, lehané, sign. a dat. Eliáš 04, 95 x 93 cm (Zí)
Dílo pochází z pozůstalosti autora
Pro Bohumila Eliáše je typický expresivní rukopis a experiment se strukturami a dalšími materiály. Tuto autorovu polohu zastupuje nabízené dílo Okna do krajiny.
20.10.2016 - 20:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 95.000,-
Okna do krajiny
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 20.10.2016 - 20:00 |
Místo konání aukce: | "Soho" Podolské nábřeží 1, Praha 4 |
Prohlídka: | 08.10. - 20.10.2016 |