Brillant Altschliffbrillant Ring
Gold/Weißgold 585, zus. ca. 0,40 ct, RW 59, 3,8 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
02.10.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 02.10.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |