Fassonhalskette
Gold 580, Länge ca. 54 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, Karabiner aus späterer Zeit, 21,5 g, Gebrauchsspurenøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
04.09.2017 - 16:05
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Fassonhalskette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.09.2017 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.08. - 04.09.2017 |