Diamantdamenring zus. ca. 1,50 ct
Platin 950, Altschliffbrillanten und -diamanten, RW 56, 6,7 g, Ringweitenänderung in Weißgold 585 øg7
24.09.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.09.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 10.09. - 20.09.2018 |