Oskar Laske *, 3 Bilder:
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Märchendarstellungen, handsigniert: O. Laske, Lithographien in Farbe, Passepartout-Ausschnitt jeweils ca. 17 x 13,5 cm, verglast, gerahmt (3)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.09.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *, 3 Bilder:
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.09.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)