Altschliffbrillant/Brillantring zus. ca 0,70 ct
Gold 585, tlw rhodiniert, Smaragd, RW 56, 3,4 gøG3
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
03.09.2017 - 20:29
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.09.2017 - 20:29 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 18.08. - 03.09.2017 |