Brillant Farbstein Armkette
Gold 750, drei Brillanten, zus. ca. 0,45 ct, Rubine, Saphire, Smaragde, Länge ca. 19 cm, ital. Beschauzeichen, 34,2 gøG34
27.09.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Brillant Farbstein Armkette
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 19.09. - 27.09.2018 |