Brillant Solitär ca. 0,25 ct
Weißgold 585, RW 49, 1,7 g Monogrammiertøg2 WARE AUS PRIVATBESITZ
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
27.09.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Brillant Solitär ca. 0,25 ct
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 19.09. - 27.09.2018 |