Brillantsolitär Ring
Gold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,40 ct, RW 59, 10,3 gøg10
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
27.09.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär Ring
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.09. - 27.09.2018 |