Brillantdamenring zus. 0,74 ct
Weißgold 585, RW 54, 7,7 g, Tragespurenøg8
27.09.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.09. - 27.09.2018 |