Diamant Anhänger ca. 1,20 ct
Gold/Weißgold 585, 0,8 gøg1
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
27.09.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Diamant Anhänger ca. 1,20 ct
Gold/Weißgold 585, 0,8 gøg1
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.09. - 27.09.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Anhänger "Fisch"
- Künstler 1. Viertel 20. Jhdt.
- Federkielspitzgerät 18. Jh.