Brillantring ca. 0,20 ct
Gold/Weißgold 750, RW 54, 5,1 g leichte TragespurenøG5
03.09.2017 - 20:42
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantring ca. 0,20 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.09.2017 - 20:42 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 18.08. - 03.09.2017 |