Jenni Koller
ARIK BRAUER
Print auf Fotopapier, gerahmt, signiert, 2014
60 x 80 cm
www.jennikoller.com
12.09.2017 - 20:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 250,-
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 351 |
Aukce: | Charity |
Datum: | 12.09.2017 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Musensaal, Albertina, Albertinaplatz 1, 1010 Wien |
Prohlídka: | 12.09. 17:00 |