Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) "L'age de soleil", in der Platte signiert Picasso, Radierung, um 1950, Werkverzeichnis Bloch 680, Passepartoutausschnitt ca. 30 x 25 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
06.09.2017 - 15:07
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Pablo Picasso *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.09.2017 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: