Brillantring
Gold 585, ein Brillant ca. 0,25 ct, zwei Brillanten zus. ca. 0,15 ct, Rw 56, 4,2 gøg4
22.11.2018 - 11:08
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.11.2018 - 11:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.11. - 22.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Bauernkasten, wohl Tirol, 1 Hälfte 19. Jahrhundert
- ** - Deutschland - Partie FRANKATURWARE - Sammlung ab 2001 tls ** UND gestempelt gesammelt,
- Brillantcollier zus. ca. 2 ct
- Muschelkamee-Anhänger