Diamantsolitär
Damenring, Gold 585/Silber doubliert, Altschliffdiamant, ca. 0,20 ct, RW 55, 1,7 g, Ringschiene leicht unrundøg2
22.11.2018 - 11:14
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Diamantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.11.2018 - 11:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.11. - 22.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Österreichischer Künstler
- Brillantring zus. ca. 0,47 ct
- Schöner barocker Mörser aus Bronze